ДЕНЬ ПРАПОРА

День Державного прапора України - це свято одного з найголовніших символів української держави. Вихователі та вихованці нашого садочка підготували яскравий флешмоб до 23 серпня 2023 року

Привітання для наших випускників 2023

«День Конституції України»

 «З Україною в серці»

О рідна мово, скарб мій!

В понеділок, 21 лютого 2022 року,  дошкільнята Антонівського ясла -садка № 26 долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови. У своїй роботі вихователі ставили за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство. А це величезне надбання української народної творчості: діти розказували вірші, виконували народні пісні, грали народні ігри,  слухали, драматизували та  інсценували українські народні казки. У кожній групі відбулася виставка малюнків, декоративно-прикладного мистецтва, прослуховування дітьми у записах українських пісень. Діти обмінювалися думками: яку мову вони вважають рідною і чому?.

Створювали настрій свята і оформлені національні куточки, і плакати-привітання зі святом.
Діти радо приймали участь у заходах  шанування української мови.

                     День єднання

Сьогодні, 16 лютого 2022 року, в Україні відзначають День єднання. В Антонівському ясла-садку 26 провели ряд заходів. Щоб підкреслити значимість свята діти і працівники закладу одягли вишиванки і прикрасили групи.

Під час бесід діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна» держава, закріпили знання про символи рідної держави, відгадували загадки, читали вірші, складали пазли, виготовляли аплікації та малювали малюнки.

Вихованці логопедичної групи  «Бджілка» виготовили прапор  України та жовто -блакитні долоньки,утворивши коло в знак єдності країни, щоб відчути гордість за свою державу.

Ми впевнені, що в тісній співпраці і в дружньому колі зросте гідний громадянин своєї Батьківщини!

 

Різдвяна казка

Проведення новорічних та різдвяних свят в нашому садку стало невід’ємною традицією нашого дошкільного життя. 13 січня у Антонівському ясла-садку 26 комбінованого типу Херсонської міської ради пройшла прем’єра театрального дійства «Різдвяна казка», в якій брали участь як дорослі, так і вихованці старших груп. Учасники таким чином розказали  дітям в доступній формі про минувші і прийдешні свята та традиції їх святкування в Україні: Різдво, свято Василя та Меланки, старий «Новий рік». Діти колядували, щедрували, віншували і бажали здоров’я, щастя та гарної долі на цілий рік. Ця «Різдвяна казка була дивовижною та казковою для всіх і принесла незабутні емоції та радість.

 «Як козаки картоплю рятували»

12 жовтня в  я/с № 26  відбулася розвага «Як козаки картоплю рятували» , присвячена  Дню Українського козацтва та Дню захисника України.
Сучасні дошкільнята граються у козаків, із захопленням беруть участь у козацьких розвагах. 

 

Свято дало змогу дітям відчути, як жили наші пращури козаки. Діти мали  можливість випробувати себе у веселих рухливих іграх: «Збери урожай», «Перевези картоплю» та ін.Подібні яскраві, цікаві заходи найкраще ознайомлюють дітей з українською культурою і традиціями, прищеплюють любов та повагу до історичного минулого нашої країни, виховують почуття гідності, якості справжнього громадянина.

«Екскурсія по Країні Абетки»

 

логопедичне заняття з використанням мнемотехніки

З метою ознайомлення педагогів з системою методів і прийомів, що забезпечують ефективне запам’ятовування, збереження та відтворення інформації методом мнемотехніки, 11 березня 2021 року на базі ЗДО №26 в логопедичній групі №5 було  проведено заняття з грамоти «Екскурсія по Країні Абетки». Вчитель –логопед Зюзіна В.В. в роботі з дітьми старшого дошкільного віку використовує  різноманітні мнемотехнічні прийоми. Мнемотехніка – це процес засвоєння нової інформації за допомогою спеціальних методів і прийомів. Це нова освітня технологія, що допомагає кожній дитині комфортно та легко здобувати знання у будь-якому віці. Мнемотехніка використовує природні механізми пам'яті мозку і дозволяє повністю контролювати процес запам'ятовування, збереження і пригадування інформації. На занятті була сприятлива емоційна атмосфера,  логопед використовувала доступні і цікаві для дітей прийоми навчання, доречно використовувала сюрпризні моменти та  фізкультхвилинку,застосовувала мультимедійне обладнання. Використання інноваційних технологій на заняттях в логопедичній групі робить навчання  більш доступним та ефективним, допомогає розвинути усі вищі психічні функції, сприяє швидшому та глибшому засвоєнню навчального матеріалу.